NatureLab produktaiSveikatingumo produktaiNatureLab klubo taisyklėsPrivatumo politikaKontaktai

NatureLab NordicBlueberry+

NatureLab NordicBlueberry+ (Šiaurės mėlynė+) Tabletės pagamintos visiškai sterilioje aplinkoje, liofilizacijos būdu. Tai tobulas džiovinimo ir koncentravimo būdas, nes produktas nepraranda savo vertingų savybių, išlieka absoliučiai visi vitaminai ir mineralinės medžiagos.

Mėlynė (lot. Vaccinium myrtillus) – erikinių šeimos daugiametis puskrūmokšnis augalas, paplitęs Europoje, šiaurės Azijoje ir Šiaurės Amerikoje. Mėlynės nuo seno naudojamos kaip maistas įvairiose pasaulio kultūrose. 

Šiaurės mėlynės+ ekstraktas atitinka šiuolaikinius saugumo, kokybės ir efektyvumo reikalavimus. Tą patvirtina ant pakuotės antspaudas: GMP angl.(Gera Gamybos Praktika ). Tokį ženklą turi tik aukščiausios kokybės ekologiški produktai.  

Cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys.  Paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų ekstraktas, užpildas izomaltas, užpildas celiuliozė, vaistinių medetkų (Calendula officinalis) žiedų ekstraktas, cinko laktatas, užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, užpildas riebalų rūgštys, glajinė medžiaga šelakas. 

2 tabletėse yra (RMV*, %): 200 mg paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) uogų ekstrakto (kuriame yra 50 mg antocianinų), 40 mg vaistinių medetkų (Calendula officinalis) žiedų ekstrakto (kuriame yra 10 mg liuteino), 5 mg (50 %) cinko.

*- Referencinė maistinė vertė.

 

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kiekviena pakuotė susideda iš 60 tablečių. Iš viso 180 tablečių už 34.95 eurus. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Švedija. 

 

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva. Įmonė yra įtraukta į Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto tvarkymo subjektų registrą ir suteiktas atpažinimo Nr. 130008349.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Kaina: 34.95 EUR   Užsakyti

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta