NatureLab produktaiSveikatingumo produktaiNatureLab klubo taisyklėsPrivatumo politikaKontaktai

Naturelab maisto papildas „Extra stiprumo Omega-3 žuvų taukai / Šiaurės mėlynė / Cinkas“

Mėlynė – ši nedidelė tamsi uoga turi begalę gerųjų maistinių savybių, ji nuo seno vertintama lietuvių kultūroje.

Apskritai mėlynėse be cukrų (gliukozės, fruktozės ir sacharozės) yra pektinų, rauginių medžiagų, pigmentų, citrinos, obuolių ir pieno rūgščių, eterinių aliejų, vitaminų (C, B1, B2, P, PP), mineralinių elementų (geležies, mangano, kalio, natrio, kalcio, magnio, fosforo, cinko ir kt.).

Be to, šioje kapsulėje taip pat yra žuvų taukų, konkrečiai dokozaheksaeno rūgšties (DHR).

  • DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.*

  • DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.*

  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.**

*- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

** - teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

Cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Cinko yra mėsoje, sūryje, kruopose, pupose, riešutuose, jautienoje, kalakutienoje, vėžiagyviuose bei moliuskuose (austrėse, krevetėse, omaruose), kiaušiniuose.

Taigi Naturelab maisto papildas „Extra stiprumo Omega-3 žuvų taukai / Šiaurės mėlynė / Cinkas“ yra baltymų, vitaminų bei mikroelementų derinys, kuris svarbus norint išlaikyti normalų regėjimą, apsaugoti akis.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus.

Tikime, kad Naturelab maisto papildas „Extra stiprumo Omega-3 žuvų taukai / Šiaurės mėlynė / Cinkas“ pagerins jūsų savijautą ir suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai preparatas, kuriame dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

Sudedamosios dalys. Koncentruoti žuvų taukai, paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) ekstraktas, cinko oksidas, užpildas silicio dioksidas, lecitinas, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, vanduo, dažiklis geležies oksidai (raudonasis ir juodasis).

 2 kapsulėse yra (RMV*, %): 1000 mg koncentruotų žuvų taukų (kuriuose yra Omega-3 riebalų rūgščių: 60 mg eikozapentaeninės rūgšties (EPR) ir 500 mg dokozaheksaeninės rūgšties (DHR)), 50 mg paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) ekstrakto, 5 mg (50 %) cinko.

*- Referencinė maistinė vertė.

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 180 tablečių. Komlekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: Ayanda AS, kun. Nansen Plass 6, NE-9008 Tromsø, Norvegija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva. Įmonė yra įtraukta į Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto tvarkymo subjektų registrą ir suteiktas atpažinimo Nr. 130008349.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta