NatureLab produktaiSveikatingumo produktaiNatureLab klubo taisyklėsKontaktai

EssentiaGlow prekės ženklo kosmetikos produktų rinkinys moterims

Produktai, kuriuos privalo turėti kiekviena savo grožį ir odą puoselėjanti moteris, supakuoti į vieną bendrą dėžutę, pažymėtą įmonės ženklais. Mūsų tikslas – siekti, kad Jūs gautumėte aukštos kokybės odą puoselėjančius gaminius už mažesnę nei mažmeninės rinkos kainą.

Veido priežiūros rinkinį sudarančių produktų sudėtyje yra natūralių, sveikos odos priežiūrai itin svarbių sudedamųjų dalių – kofermento Q10 bei hialurono rūgšties. Tarp papildomų šių produktų ingredientų – vitaminas E bei taukmedžio sviestas. Tai sudėtinės dalys puikiai derančios, viena kitą papildančios ir puoselėjančios mūsų odą.

Kofermentas Q10 (kitaip vadinamas ubichinonu) yra natūralus riebaluose tirpstanti antioksidantas. Tai į vitaminus panaši medžiaga, jos randama visose mūsų ląstelėse. Ji atsakinga už ląstelių apsaugą bei dalyvauja energijos gamybos procese kiekvieno iš mūsų organizme.

Nemažai tyrimų pademonstravo teigiamą kofermento Q10 poveikį odai. Antai manoma, jog ši medžiaga gali turėti poveikį raukšlėms, nes ji mažina ultravioletinių spindulių daromą žalą, stimuliuoja kolageno gamybą bei apskritai mažina neigiamą kitų medžiagų poveikį odai. Pastebėta, jog saulė mažina odoje randamo Q10 kiekį. Tuo tarpu ant odos užteptas Q10 turi priešuždegiminį poveikį , veikia kaip antioksidantas ir turi bendrą energizuojantį poveikį odai.

Hialurono rūgštis – tai natūrali žmogaus organizme randama medžiaga, jos gausu sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse. Bene svarbiausia šios medžiagos savybė, kad viena jos molekulė pritraukia 500 kartų už save didesnį kiekį vandens. Vis dėlto pastebėta, jog hialurono rūgšties organizme pradeda mažėti jau sulaukus dvidešimties, todėl odoje ima rastis smulkių raukšlelių.

Hialuronas pagreitina odos ląstelių atsinaujinimo procesus, mažina jos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dauginimąsi bei žaizdelių gijimą, saugo ją nuo infekcijų. Dėl savo savybės pritraukti vandenį, hialuronas lygina raukšles, minkština ir švelnina odą – gražina jai jaunystę. Dėl to literatūroje galima rasti, jog hialurono rūgštis vadinama „jaunystės eliksyru“.

Rinkinyje esančios veido priežiūros priemonės taip pat praturtintos vitaminu E. Tai svarbus antioksidantas, jis lėtina senėjimo procesus, skatina organizmo audinių atsinaujinimą, slopina kenksmingų medžiagų poveikį.

Taukmedžio sviestas, kurio taip pat yra veido priemonių sudėtyje, yra riebalinis ekstraktas iš Afrikoje augančių taukmedžių riešutų sėklų. Jis turi drėkinamąjį, antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį, ramina, saugo odos elastingumą.

Rinkinį sudaro dieninis (50 ml) ir naktinis kremai (50 ml) bei paakių gelis (15 ml).

Tiekėjas: EssentiaGlow Products AB, Enhagsslingan 3, SE 187 40, Täby, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Kaina: 49.95 EUR   Užsakyti

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta