NatureLab produktaiSveikatingumo produktaiNatureLab klubo taisyklėsPrivatumo politikaKontaktai

EssentiaGlow Algae Omega 3

EssentiaGlow Algae Omega 3 yra ypač aukštos kokybės skandinaviškas produktas, pažymėtas ženklu Naturally Swedish.

Šis maisto papildas – tai sveikatai ypač reikalingų medžiagų turinti augalinės kilmės dokozaheksaeno rūgštis (DHR), arba omega-3 riebalų rūgštis, pagaminta iš gamtą tausojančiu būdu užaugintų dumblių.

Būtent toks smegenims bei regėjimui svarbios DHR šaltinis yra tinkamas vegetarams bei veganams, kurie negalėtų vartoti įprasto DHR šaltinio – žuvų taukų dėl savo mitybos bei gyvenimo būdo. Tačiau būtent vegetarams ir veganams šis maisto papildas itin svarbus.

Įprastas DHR šaltinis – riebios žuvys, būtent iš jų gaminami žuvų taukai. Dėl šios priežasties vegetarams bei veganams kyla ypač didelių problemų apsirūpinti kasdienine DHR norma, mat jie nevartoja jokių gyvulinės kilmės produktų, įskaitant ir žuvis.

Vis dėlto riebios žuvys pačios mums taip reikalingo DHR negamina. Jų organizmas gauna šią rūgštį iš jūros dumblių bei planktono ir kaupia riebaluose. Taigi iš pramoniniu būdu užaugintų dumblių gaunama DHR yra analogiška alternatyva žuvų taukams, dar daugiau – ji pagaminama apeinant tarpinį DHR šeimininką, žuvį. Tyrimais patvirtinta, jog iš dumblių pagaminta augalinės kilmės DHR turi lygiai tokias pačias savybes kaip ir žuvų taukuose randama DHR.

Tačiau augalinės kilmės DHR išgavimas nekenkia gamtai taip kaip kenkia intensyvi žvejyba pasauliniame vandenyne. Be to, iš dumblių pagaminta DHR neturi jokių teršalų ir sunkiųjų metalų, kurių dažnai pasitaiko žuvyje, tokių kaip, pavyzdžiui, švinas. Taigi „Algae Omega-3“ yra kur kas švaresnė bei gamtai draugiškesnė alternatyva negu žuvų taukai.

DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.*

Geriausiai šį teiginį iliustruoja faktas, jog DHR sudaro iki 90% visų smegenų, be to, 50% mūsų neuronų membranų irgi sudaryta iš DHR, ji svarbus širdies raumens komponentas.

DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.* *- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

Be riebių jūrinių žuvų DHR taip pat yra kituose jūros produktuose, pavyzdžiui, austrėse, ikruose, dumbliuose, taip pat kai kuriuose riešutuose, linų sėmenyse, ispaninio šalavijo (čija), kanapių sėklose ir kitur.

Vis dėlto pastebėta, jog dauguma žmonių šios svarbios medžiagos su maistu gauna per mažai arba ne vienodai gerai įsisavina. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikti tyrimai parodė, kad vidutiniškai per dieną vienas amerikietis suvartoja vos apie 100 mg DHR.

Dėl šios priežasties rekomenduojama nuolat vartoti DHR turinčių maisto papildų. Maisto papildas „Algae Omega-3“ – tai augalinė, vegetarams bei veganams pritaikyta šio produkto alternatyva, nes čia DHR ekstrahuota iš mikrodumblių, užaugintų gamtą tausojančiu būdu.

Kadangi šio maisto papildo DHR yra augalinės kilmės, tai sumažėja rizika kartu su naudingu produktu gauti teršalų.

Nustatyta, jog teigiamas poveikis smegenims bei regėjimui pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR, būtent toks kiekis yra vienoje „Algae Omega-3“ kapsulėje.

Vartojimas: gerti po vieną kapsulę per dieną, patartina kartu su maistu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės!

Omega-3 rūgštis – tai gamtos dovana žmogui. Geriausia ją panaudoti ir įsisavinti vartojant EssentiaGlow maisto papildą.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus.

Tikime, kad EssentiaGlow maisto papildas „Algae Omega-3“ pagerins jūsų savijautą ir suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai preparatas, kuriame dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

Sudedamosios dalys. Dumblių aliejus, modifikuotas kukurūzų krakmolas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, stabilizatorius karageninas, lipnumą reguliuojanti medžiaga natrio karbonatai.

1 kapsulėje yra: 625 mg dumblių aliejaus, kuriame yra 250 mg dokozaheksaeninės rūgšties (DHR).

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 90 kapsulių. Komplekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: EuroCaps Ltd, Crown Business Park, Tredegar, NP22 4EF, JK.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta